• Організатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

Новини

06.07.2022

Відкрито реєстрацію на другі благодійні змагання з триатлону

Команда Triathlon Ukraine, спільний проєкт компанії Run Ukraine і триатлонної команди Sapik Team, відкриває реєстрацію на другі благодійні віртуальні змагання з триатлону Triathlon Support Ukraine online 2.0.

Сьогодні тренування — не лише звична рутина задля підтримки фізичної форми, це нова можливість допомогти та врятувати чиєсь життя. Так разом ми творимо нову Україну та своє майбутнє.

Triathlon Support Ukraine online 2.0 — це змагання, де кожен учасник індивідуально або в команді долає (пливе, їде на велосипеді, біжить) максимальну кількість кілометрів, щоб посісти найвище місце у рейтингу. Долучитись може кожен охочий у будь-якій точці України та світу. 

Участь у віртуальних благодійних змаганнях допоможе маленьким українцям: 50% від суми кожної оплати реєстрації буде передано на закупівлю сучасної лампи фототерапії для новонароджених для Харківського перинатального центру. Зараз вже зібрано 72% від необхідної суми, залишилось зібрати ще 36 756 грн.

 

Учасники матимуть доступ до закритого телеграм-чату з корисними порадами, де зможуть спілкуватися однодумцями, ділитися своїми результатами та досвідом. Також для учасників заплановано три лекції з триатлону. Кожен учасник змагань отримає електронну медаль фінішера.

 

Реєстрація триває з 6 до 24 липня. Змагання проводяться у період 18 липня до 7 серпня 2022 року.

 

Тренуйся заради України! Разом переможемо! 💙💛

А щоб першими дізнаватися про найважливіші новини, підписуйтесь на наші сторінки у Facebook, Instagram та Twitter.

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — спільний проєкт компанії Run Ukraine і триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine провела свій перший сезон, що складався з чотирьох масштабних стартів. 

Sapik Team — триатлонний клуб, співзасновником якого є триразовий учасник Олімпійських ігор Данило Сапунов.