• Організатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

Новини

12.08.2022

Допомога для Харківського обласного перинатального центра вже прибула в лікарню!

Благодійною складовою онлайн змагання з триатлону Triathlon Support Ukraine online став збір коштів на сучасну лампу фототерапії для новонароджених. Дякуючи нашим учасникам та всім небайдужим, ми зібрали необхідну суму у розмірі 131 350 грн. Сьогодні лампа фототерапії вже активно використовується для лікування у Харківському перинатальному центрі.

 

80% недоношених дітей, особливо ті, вага тіла яких менш як 1 500 грамів, мають жовтяницю, яку необхідно лікувати. Для ефективного і неагресивного лікування існує спеціальна лампа фототерапії, її промені мають певну довжину хвилі і перетворюють шкідливий білірубін в таку форму, яка легко виводиться з організму, тобто лампа фототерапії виконує функцію зрілої печінки. Через 1-2 тижні використання лампи печінка недоношеної дитини починає нормально функціонувати, і таким чином ми рятуємо головний мозок немовляти від токсичного ураження білірубіном і уникнемо переливання чужої крові. За допомогою цієї лампи новонароджений може лікуватися фототерапією в ліжку, лежачи на спеціальному покритті лампи.

Саме таку надсучасна лампа фототерапії, яка допомагає у виходжуванні передчасно народжених малюків, було придбано завдяки участі благодійників в цьому проекті.

 

💙Дякуємо благодійному фонду “Свічадо” за допомогу у реалізації, а також благодійній платформі dobro.ua за розміщення проєкту і створення мережі довіри та взаємодопомоги.

💛Дякуємо нашим партнерам, триатлонній команді Sapik Team, за успішну співпрацю у проєкті Triathlon Support Ukraine online.

💙Кожен внесок допомагає рятувати життя дітей! Дякуємо всім, хто кожного дня докладає зусиль та творить добрі справи!!