• Організатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

Для ЗМІ

 

Triathlon Support Ukraine online 2.0 — благодійні змагання з триатлону на допомогу дітям

 

Організатори змагань збирають кошти на сучасну лампу фототерапії для новонароджених для Харківського перинатального центру

 

6 липня 2022 року відкривається реєстрація на благодійні віртуальні змагання з триатлону Triathlon Support Ukraine online 2.0. Це друга хвиля челленджу, організованого командою Triathlon Ukraine (спільний проєкт компанії Run Ukraine і триатлонної команди Sapik Team). 

Triathlon Support Ukraine online 2.0 — це змагання, де кожен учасник індивідуально або в команді долає (пливе, їде на велосипеді, біжить) максимальну кількість кілометрів, щоб посісти найвище місце у рейтингу. Реєстрація триває з 6 до 24 липня, а змагання проводяться у період з 18 липня до 7 серпня 2022 року. 

 

Участь у віртуальних благодійних змаганнях допоможе маленьким українцям: 50% від суми кожної оплати реєстрації буде передано на закупівлю сучасної лампи фототерапії для новонароджених для Харківського перинатального центру.

 

Долучитись до змагань та збору коштів може кожен охочий у будь-якій точці України та світу. Після реєстрації учасник самостійно обирає безпечний маршрут у місті, де він перебуває, та виходить на тренування, записуючи їх у додатку Strava.

Реєстрація триває на сайті https://online.triathlonukraine.org/

 

“Сьогодні тренування — не лише звична рутина задля підтримки фізичної форми, це нова можливість допомогти та врятувати чиєсь життя. Так разом ми творимо нову Україну та своє майбутнє. Купуючи реєстрацію на Triathlon Support Ukraine online 2.0, кожен учасник стає частиною благодійної ініціативи допомогти Харківському перинатальному центру і разом придбати сучасне обладнання, яке рятуватиме життя дітей”, — зазначають організатори.

 

Довідка:

Triathlon Ukraine — спільний проєкт компанії Run Ukraine і триатлонної команди Sapik Team. У 2021 році Triathlon Ukraine провела свій перший сезон, що складався з чотирьох масштабних стартів. 

Sapik Team — триатлонний клуб, співзасновником якого є триразовий учасник Олімпійських ігор Данило Сапунов.

 

За додатковою інформацією просимо звертатись:

E-mail: [email protected] 

Сайт: https://online.triathlonukraine.org/