• Організатор
  • Співорганізатор
  • Організатор

FAQ

1. Як зареєструватися на Triathlon Support Ukraine online?

1) обери подію та дистанцію на сайті;

2) натисни кнопку «Зареєструватися»;

3) введи логін та пароль для входу в особистий кабінет на runukraine.org, якщо ти раніше вже був зареєстрований на наші заходи;

4) натисни кнопку «Вхід».

Увага! Якщо ти раніше не брав участь у наших заходах, тобі необхідно зареєструватися: натиснути кнопку «Реєстрація» та ввести свої анкетні дані. Після успішної реєстрації тобі на пошту буде надіслано лист з логіном та паролем для входу в особистий кабінет.

2. Як здійснити оплату?

Відповідно до «Правил Run Ukraine 2022», оплата стартового внеску учасниками змагання здійснюється електронним платежем на сайті організатора.

Сервіс проведення платежів забезпечується Міжбанківською системою електронної доставки й оплати рахунків Portmone.com з використанням сучасного та безпечного механізму авторизації платіжних карт. Реквізити платіжних карт вводяться на сайті Portmone.com у захищеному режимі і недоступні співробітникам.

3. Куди будуть направлені гроші з реєстрацій?

50% від суми кожної оплати реєстрації (без урахування вартості футболки) та кожного додаткового внеску буде передано на благодійність. Мета благодійного збору — допомогти Харківському перинатальному центру придбати сучасну лампу фототерапії для новонароджених. Кошти будуть перераховані на фандрайзингову платформу dobro.ua у якості внеску на проєкт Triathlon Support Ukraine online.

4. Коли закінчується реєстрація?

Реєстрація учасників відкрита з 5.07.2022 року до 24.07.2022 року.

5. Скільки часу триватиме челендж?

Змагання Triathlon Support Ukraine online пройдуть з 18.07.2022 року до 7.08.2022 року.

6. Де та коли буде проходити челендж?

День, час, маршрут та місце своїх тренувань кожен учасник визначає самостійно.

7. Чи можна тренуватись у приміщенні для участі у змаганнях (плавати в басейні, їздити на велотренажері, бігати по доріжці)?

Так, тренування у закритих приміщеннях враховуються у рейтингу з певними коефіцієнтами.

Плавання: тренування, записані в басейні приймаються із понижуючим коефіцієнтом 0.75 до загальної відстані. 

Велосипед: тренування, виконанні на велотренажері приймаються із розрахунку: 1 година дорівнює 40 км.

Біг: приймаються результати всіх записаних тренувань на вулиці та в приміщенні. 

8. У якій програмі фіксувати результати?

Під час реєстрації Учасники надсилають посилання на профіль в програмі для відстеження тренувань Strava. Профіль має бути відкритий для переглядання та містити повну інформацію про тренування (плавання, велосипед, біг) під час проведення змагань.

9. Чи потрібно відправляти результати?

Відправляти результати не потрібно. Результати для формування рейтингів будуть братись із профілю у додатку Strava, який вказується під час реєстрації.  

Увага! Всі треки Учасника мають бути записані на одному обліковому записі у Strava. Всі треки Учасників команди мають бути записані на індивідуальних облікових записах кожного учасника команди у Strava.

10. Скiльки учасникiв необхiдно для команди?

До участі у командних змаганнях допускаються змішані команди, що складаються з 2 або 3 учасників (чоловіків та/або жінок). Кожен з членів команди обирає свою дисципліну для змагання (плавання, вело або біг), результати якої будуть додаватись у командний залік. У командних змаганнях участь усіх членів команди обов’язкова.

11. Чи можна одночасно брати участь в індивідуальних та командних змаганнях?

Так, учасник може одночасно брати участь і в індивідуальних, і у командних змаганнях, при цьому тренування можуть дублюватись.

12. Як складатиметься рейтинг учасників у дисциплінах?

У кожній дисципліні складається рейтинг Учасників, залежно від кількості подоланих кілометрів, сукупно по записаних  треках під час проведення змагань з 18.07 по 7.08.2022. 

13. Як складатиметься загальний рейтинг?

Загальний рейтинг складається на основі позиції атлетів в дисциплінарних рейтингах (плавання, велосипед, біг) та рейтингу набору висоти у велосипеді та бігу. 

14. Які тренування приймаються до заліку?

Плавання: приймаються результати всіх записаних тренувань на відкритій воді. Тренування, записані в басейні приймаються із понижуючим коефіцієнтом 0.75 до загальної відстані. 

Велосипед:  приймаються результати всіх записаних тренувань на вулиці. Тренування, виконанні на велотренажері приймаються із розрахунку: 1 година дорівнює 40 км.

Біг: приймаються результати всіх записаних тренувань на вулиці та в приміщенні. 

15. Як нараховуватимуться бали за тренування?

Учасник з найвищим результатом отримує 1 бал, з другого по останнє місце учасники отримують на 1 бал більше від результату попереднього учасника. 

Якщо учасники показали однаковий результат, то кожному з учасників з однаковим результатом нараховується однакова кількість балів, далі учасники починають рахуватися за порядковим номером, наприклад: 1,1,3,4…

Загальний рейтинг учасників визначається за найменшим сукупним результатом всіх дисциплін у рамках змагань. Перемагає той учасник, який набрав найменшу кількість балів.

16. Де будуть опубліковані результати змагань?

Результати рейтингу будуть опубліковані на офіційному сайті Змагань – online.triathlonukraine.org та будуть оновлюватись за наявності треків кожного понеділка та п’ятниці  до 23:00.

Кожен учасник повинен подолати мінімальну відстань, вона має складати не менше третини від обсягу лідера по кожній дисципліні. Якщо обсяги будуть недостатні, учасник не бере участь у загальному рейтингу.

17. Чи можна використовувати кешбек з рахунку у Run Ukraine при реєстрації на Triathlon Support Ukraine online?

Ні. На челлендж Triathlon Support Ukraine online не поширюється дія кешбек-рахунку, оскільки це благодійний проєкт.

18. Чи діють знижки для пільгових категорій на Triathlon Support Ukraine online?

Ні. На челлендж Triathlon Support Ukraine online не поширюється дія знижок для пільгових категорій, оскільки це благодійний проєкт.